Kaip išsirinkti lakštinę veido kaukę?

Lakštinės veido kaukės

Lakštinių kaukių privalumai

Lakštinės kaukės – puikus būdas palepinti savo veido odą. Mes visada rekomenduojame savo klientams prisidėti prie kiekvieno pirkinių krepšelio bent po vieną lakštinę kaukę pabandymui. Tai puikus nebrangus būdas pasidaryti atpalaiduojančią SPA procedūrą, suteikti veidui švytėjimo, o tuo pačiu ir atrasti naujus produktus ir veikliasias medžiagas, kurios gali tapti jūsų mėgstamiausiomis!

Lakštinės kaukės kilo iš Japonijos ir Pietų Korėjos ir dabar yra itin populiarios visoje Azijoje. Jos pagamintos iš audinio, pritaikyto prie veido formos ir prisotinto maitinamojo serumo. Patys lakštai dažniausiai gaminami iš skaidulų, medvilnės, hidrogelio ar bioceliuliozės, o veikliųjų medžiagų pasirinkimas yra begalinis ir priklauso tik nuo jūsų pačių norų.

Vienas iš pagrindinių lakštinių kaukių privalumų, kad ištirpę vandenyje serumo ingredientai geriau pasisavinami odos, o viršuje esantis lakštas neleidžia greitai išgaruoti skysčiui ir pailgina laiką, per kurį veikliosios medžiagos spėja įsiskverbti giliai į odą. Būtent dėl šios savybės naudojant lakštinę kaukę dažniausiai pajuntamas greitesnis ir stipresnis efektas, nei naudojant tradicinius serumus.

Kokią veido kaukės lakšto medžiagą rinktis?

Skirtingi gamintojai naudoja skirtingas medžiagas lakštams gaminti. Naudojamos skirtingos medžiagos turi skirtingų privalumų, tačiau iš karto paminėsime, kad vieno geriausio ar blogiausio pasirinkimo tikrai nėra, nes daug kas priklauso nuo pačios kaukės paskirties.

  • Medvilnė – baltas audinys, neturi odą galinčių sudirginti cheminių medžiagų, turi neblogas drėgmės sugėrimo ir oro pralaidumo savybes. Dažniausiai naudojama pigesnių veido kaukių gamyboje.
  • Mikropluoštas – baltas audinys, suteikia švelnų šilkinį pojūtį, yra šiek tiek storesnis nei medvilnės lakštai, geriau priglunda prie veido kontūrų. Medžiaga yra ekologiška (lengvai biologiškai suyranti). Neturi kenksmingų cheminių ingredientų.
  • Tencelis – naujos kartos tvarus pluoštas, gaminamas iš eukaliptų. Biologiškai suyrantis ir ekologiškas. Gali būti baltos ar šviesiai kreminės spalvos, taip pat suteikia švelnų šilkinį pojūtį.
  • Hidrogelis – permatoma medžiaga, reikalaujanti daugiau atsargumo naudojant, bet puikiai prisitaikanti prie veido formų ir turinti labai geras serumo sugėrimo savybes. Šios kaukės nerekomenduojama taisyti velkant ar traukiant, nes ji gali plyšti ir ant veido liks prikibę gabalėliai. Hidrogelio kaukės yra tirpios ir suteikia malonų vėsios ir gaivios plėvelės ant veido pojūtį. Dažnai susideda iš dviejų dalių, kad būtų lengviau naudoti.
  • Bioceliuliozė – visiškai natūralus pluoštas, kuris puikiai prisitaiko ir prilimpa prie odos. Panaši į hidrogelį, tačiau bioceliuliozės lakštinės kaukės paprastai būna plonesnės. Dėl stipraus sukibimo ir kontakto, veikliosios medžiagos itin gerai įsigeria į odą.
  • Anglies kaukės – juodos spalvos, naudojama valomosioms kaukėms. Švelniai priglunda prie odos. Medžio anglies milteliai įterpiami į lakštą, kad detoksikuotų odą ir padėtų subalansuoti riebalų perteklių.

Yra ir daugiau kaukių gamyboje naudojamų medžiagų (pvz. Uždedamas folijos sluoksnis). Kaip ir minėjome, viskas priklauso tik nuo kaukės paskirties ir gamintojo fantazijos, taip pat ir nuo to, kurią kaukę jums naudoti patogiau. Vieno geriausio kaukės tipo nėra – daug svarbiau atkreipti dėmesį, ar kaukė turi jūsų norimus ingredientus serumo sudėtyje. Lakštinė kaukė visų pirma turi būti maloni ir patogi SPA procedūra, o ne kova su nepatogiu lakštu vien todėl, kad jis pagamintas iš „geresnės“ medžiagos.

Kokias veikliasias medžiagas rinktis?

Dažniausiai gamintojai turi produktų linijas, siūlančias lakštines kaukes su įvairiausiais skirtingais ingredientais. Tradiciniai ingredientai – alijošius, vitaminas C, hialurono rūgštis, kolagenas, žaliosios arbatos ar Azijinės centelės ekstraktas. Taip pat yra ir retesnių bei prabangesnių kaukių sudedamųjų dalių, pvz. kaukės su perlais ar ikrais.

Dažniausiai sutinkami šie ingredientai:

  • Hialurono rūgštis veikia lyg raktas į kūdikio švelnumo odą. Jis atkuria drėgmę iš vidaus, kad oda atrodytų tobulai rausva, sudrėkinta ir švytinti.
  • Peptidas padeda grąžinti odai elastingumą.
  • Žaliosios arbatos ekstraktas praturtina kaukę antioksidantais, padeda nuraminti odą, ji tampa lygesnė, atsiranda gaivumo pojūtis.
  • Antioksidantai padeda apsaugoti odą nuo ore esančių laisvųjų radikalų, kurie gali pakenkti ląstelėms ir ilgainiui senėti.
  • Keramidai blokuoja aplinkos veiksnius, kurie gali pažeisti odos lipidinį sluoksnį. Lipidų sluoksnis sulaiko drėgmę ir veikia kaip barjeras, apsaugantis odą nuo tokių pavojingų veiksnių kaip tarša ir bakterijos.
  • Alijošiaus ekstraktas greitai atgaivina, nuramina net ir smarkiai sudirgusią odą, suteikia vėsinantį efektą.
  • Glicerinas pritraukia drėgmę į odą ir padeda jai išlikti sudrėkintai ir putliai.
  • Arbatmedžio ekstraktas gaivina odą, ji tampa lygesnė.
  • Alantinas ir betainas (AHA/BHA) švelniai eksfoliuoja odą, pašalina negyvas lasteles ir perteklinį sebumą, taip pat odai suteikia elastingumo ir spindesio.
  • Niacinamidas (vitaminas B3) žinomas dėl savo šviesinančių ir priešuždegiminių savybių, todėl gali padėti išlyginti odos spalvą ir sumažinti paraudimą.
  • Pantenolis (provitaminas B5) ramina ir drėkina odą bei padeda atkurti jos barjerinę funkciją.

Ir tai tik keli populiariausi ingredientai. Renkantis kaukę galite leisti sau eksperimentuoti, kadangi tai vienkartinė priemonė. Taip pat greičiau suprasite, kaip jūsų oda reaguoja į konkrečia veikliąją medžiagą, kadangi lakštinių kaukių poveikis dažniausiai yra greitesnis.

Kaukės pasirinkimas pagal odos tipą ir problemas

  • Sausai odai rekomenduojame teikti prioritetą kaukėms su hialurono rūgštimi.
  • Odos senėjimo požymiams sumažinti rinkitėskaukes su vitaminu C. Šis vitaminas skatina kolageno gamybą, padeda atstatyti saulės spindulių padarytą žalą ir kovoja su raukšlelėmis.
  • Į bėrimus linkusiai odai padės kaukė su salicilio rūgštimi – ji sumažins odos sudirgimą ir užkirs kelią naujų spuogų susidarymui.
  • Paraudusiai odai padeda niacinamidas.

Kaip naudoti lakštinę kaukę?

Prieš naudodami lakštinę kaukę švelniai nuvalykite odą. Išimkite kaukę iš pakuotės, atsargiai išlankstykite ir uždėkite ant veido, kad serume išmirkyta dalis priglustų prie odos. Išlyginkite (išmasažuokite) kaukės nelygumus, kad būtų kuo daugiau kontakto su oda.

Palikite kaukę 5-10 minučių, arba kol įsigers, tada atsargiai nuimkite. Ilgesnis laikas nerekomenduojamas, nes odai pasisavinus medžiagas ir kaukei pradėjus džiūti didesnio maitinamojo ir drėkinamojo efekto nebepasieksite, o kaip tik pašalinsite drėgmę iš veido.

Likusią esenciją švelniai įtapšnokite ir įmasažuokite į odą. Jei serumo liko ant kaukės, jį galite panaudoti ir kitoms kūno vietoms patepti (pvz. keliams, alkūnėms, kulnams, dekoltė sričiai). Po maitinamosios ir drėkinamosios kaukės naudojimo nuprausti veido nereikia, nes taip tiesiog pašalinsite naudingas medžiagas. Tokias kaukes geriausia naudoti prieš einant miegoti, kad per naktį medžiagos pilnai susigertų. Po naudojimo galite patepti veidą kremu, kad serumas neišgaruotų ir liktų jūsų odoje.

Dažniausiai rekomenduojama lakštines kaukes naudoti tris kartus per savaitę arba kartą per dieną, bet griežtų ribų nėra – šią procedūrą galite įtraukti į savo rutiną tiek kartų, kiek norite.

Kokias kaukes renkasi mūsų pirkėjai?

  • ,

    16,99  Į krepšelį
  • 1,75  Į krepšelį
  • 1,75  Į krepšelį
  • 3,99  Į krepšelį

Gauk nuolaidas tiesiai į el. paštą!

Skirk sekundę prenumeratai ir sužinok apie akcijas anksčiau!

Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
Užsakymams vos nuo 30 EUR
Greitas siuntimas Greitas siuntimas
Išsiųsime per vieną darbo dieną
Atsiskaitymas Patogus atsiskaitymas
Banku, kortele, Apple ir Google Pay