Privatumo politika

1. Bendrosios nuostatos
1.1. Glomi.lt renka, tvarko ir saugo tam tikrus lankytojų asmeninius duomenis, kurie yra reikalingi svetainės veikimui užtikrinti.
1.2. Privatumo politika taikoma duomenims, kuriuos pateikiate arba surenkame ir apdorojame jums naudojantis glomi.lt elektronine parduotuve.
1.3. Šioje Privatumo politikoje paaiškinti duomenų rinkimo tikslai bei duomenų rinkimo, saugojimo ir naudojimo taisyklės.
1.4. Naudodamiesi Glomi.lt jūs sutinkate su mūsų Privatumo politikos taisyklėmis.
1.5. Nesutikus su Privatumo politika turime teisę nesuteikti paslaugų, kadangi kai kurie duomenys yra būtini minimaliam sklandžiam svetainės veikimui užtikrinti.

2. Sąvokos
2.1. Vartotojas – fizinis arba juridinis asmuo, besinaudojantis Glomi.lt elektronine parduotuve.
2.2. Asmens duomenys – informacija, tiesiogiai arba netiesiogiai susijusi su Vartotoju, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant atitinkamais duomenimis.
2.3. Glomi.lt – svetainė (elektroninė parduotuvė), pasiekiama adresu glomi.lt.
2.4. Duomenų valdytojas – Stella lumina, MB.

3. Duomenų rinkimas ir valdymas
3.1. Duomenų valdytojas duomenis tvarko vadovaudamasis Europos Sąjungos Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą.
3.2. Vartotojas sutinka, kad asmens duomenys, kuriuos jis pateikia naudojimosi metu, būtų renkami ir tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis.
3.3. Tvarkomų asmens duomenų apimtis priklauso nuo to, kuriomis svetainės funkcijomis naudojasi ir kokią informaciją savanoriškai pateikia Vartotojas.
3.4. Vartotojas turi teisę susipažinti su visais mūsų turimais asmens duomenimis apie jį ir teisę reikalauti ištaisyti netikslius savo asmens duomenis ar juos pašalinti iš mūsų duomenų bazės (teisė būti pamirštam) parašydamas el. laišką [email protected].

4. Tiesioginė rinkodara ir naujienlaiškiai
4.1. Vartotojas turi teisę užsisakyti arba atsisakyti Glomi.lt naujienlaiškio, siunčiamo el. paštu.
4.2. Užsisakius naujienlaiškį, Vartotojo elektroninio pašto adresas yra įtraukiamas į Glomi.lt prenumeratorių duomenų bazę. Kol šis užsakymas yra aktyvus, Glomi.lt gali siųsti Vartotojui naujienlaiškius su įvairiais komerciniais pasiūlymais, naujienomis ir kita informacija, susijusia su Vartotojo naryste Glomi.lt puslapyje.
4.3. Vartotojo el. pašto adresas nėra atskleidžiamas, nuomojamas ar pardavinėjamas trečiosioms šalims.
4.4. Atsisakius naujienlaiškio, Glomi.lt pasilieka teisę siųsti el. laiškus, susijusius su vartotojo paskyros nustatymais, atnaujinimais arba užsakymų vykdymu, kiek tai yra būtina Vartotojo užsakytoms paslaugų sklandžiam įvykdymui užtikrinti.
4.5. Atsisakius naujienlaiškio ir ištrynus vartotojo paskyrą, Glomi.lt įsipareigoja nutraukti bet kokią elektroninę korespondenciją.

5. Naršyklės slapukai (“Cookies”)
5.1. Slapukai – nedideli tekstiniai informacijos elementai, išsaugomi Vartotojo interneto naršyklėje. Jie padeda atpažinti lankytoją, išsaugoti lankymosi istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių.
5.2. Vartotojas gali išjungti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės funkcijos (įskaitant prisijungimą ir užsakymus) gali neveikti arba veikti netinkamai.
5.3. Mes naudojame slapukus Vartotojo pirkinių krepšelio formavimui ir užsakymų vykdymui, Vartotojo prisijungimui prie savo paskyros, apsilankymo statistinių duomenų rinkimui.
5.4. Mes naudojame trečiųjų šalių tiekėjų slapukus (Google Analytics) apsilankymų statistikai sekti. Šie slapukai nėra naudojami ar perduodami komerciniais tikslais.
5.5. Slapukai nėra naudojami asmeniniams Vartotojo duomenims kaupti.
5.6. Vartotojas bet kada gali ištrinti išsaugotus slapukus iš savo naršyklės, arba naudoti “Incognito” režimą naršyklėje, kuris automatiškai panaikins visus slapukus baigus naršymo sesiją ir uždarius naršyklės langą.
5.7. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti svetainėje www.aboutcookies.org (anglų kalba).

6. Asmens duomenų atskleidimas trečiosioms šalims
6.1. Vartotojo asmens duomenys nėra parduodami, nuomojami tretiesiems asmenims.
6.2. Glomi.lt neatskleidžia Vartotojo duomenų trečiosioms šalims, išskyrus kai tai privaloma pagal Lietuvos Respublikos įstatymų numatytą tvarką (kiek tai būtina siekiant tinkamai vykdyti galiojančius teisės aktus ir valstybinių institucijų nurodymus).
6.3. Visi pranešimai ar paklausimai, susiję su asmens duomenų tvarkymu, turėtų būti pateikiami elektroniniu paštu [email protected].

7. Privatumo politikos pakeitimai
7.1. Duomenų valdytojas turi teisę iš dalies arba visiškai pakeisti Privatumo politiką apie tai pranešdamas glomi.lt interneto svetainėje.
7.2. Taisyklių papildymai arba pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y. nuo tos dienos, kai jie atsiranda šioje interneto svetainės Glomi.lt Privatumo politikos skiltyje.
7.3. Vartotojas turi teisę raštu atsisakyti naujos Privatumo politikos.
7.4. Po pakeitimų, toliau naudodamasis Glomi.lt svetainės paslaugomis, Vartotojas laikomas sutinkantis su nauja Privatumo politika.

8. Baigiamosios nuostatos
8.1. Glomi.lt turi teisę vienašališkai iš dalies ar visiškai pakeisti ar nutraukti Privatumo politiką apie tai pranešdama savo internetinėje svetainėje.

Gauk nuolaidas tiesiai į el. paštą!

Skirk sekundę prenumeratai ir sužinok apie akcijas anksčiau!

Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
Užsakymams vos nuo 30 EUR
Greitas siuntimas Greitas siuntimas
Išsiųsime per vieną darbo dieną
Atsiskaitymas Patogus atsiskaitymas
Banku, kortele, Apple ir Google Pay