Apie mus

Mūsų istorija

Pažadame tapti jūsų mylimiausia kosmetikos parduotuve!

Kaip kilo Glomi.lt idėja?

Mus visada žavėjo kokybiški Azijos šalių odos priežiūros produktai ir juose puikiai suderinti ingredientai, odą puoselėjančios savybės, kosmetikos draugiškumas įvairiems odos tipams, bei mokslu pagrįstas, tačiau kone magiškas veiksmingumas. Laikui bėgant susibūrė bendraminčių komanda, kuri dega noru savo atradimais dalintis ir su jumis. Taip gimė Glomi.lt – sparčiai besiplečianti internetinė kokybiškos kosmetikos parduotuvė.

Geriausi prekės ženklai ir produktai

Mums svarbiausia kokybė, o ne gausa. Atsižvelgiame į pirkėjų atsiliepimus ir atsakingai atrenkame kiekvieną naują prekės ženklą bei produktą prieš jiems pasirodant mūsų asortimente. Pas mus rasite tiek jau visame pasaulyje gerai žinomą Pietų Korėjos kosmetiką, tiek ir labiau nišinius, kruopščiai patikrintus produktus. Visus juos tiek mes, tiek mūsų klientai jau spėjo pamėgti dėl puikų savybių ir išskirtinės kokybės.

Taip pat ypatingai mylime natūralios kilmės ingredientus, tad visada teikiame jiems pirmenybę įtraukdami naujus produktus į asortimentą.

5 žvaigždutės

Tik kokybiška kosmetika

Tiesiogiai bendradarbiaujame su Pietų Korėjos distributoriais ir patys importuojame kosmetiką į Europą. Pirkdami pas mus galite būti užtikrinti, jog visi produktai yra griežtai tikrinami, turi sertifikatus ir atitinka visus ES ir Lietuvos reikalavimus.

Tvarūs sprendimai

Mums rūpi tvarumas, todėl visada renkamės kuo palankesnius aplinkai pakavimo bei siuntimo sprendimus. Stengiamės palikti kuo mažesnį pėdsaką gamtoje ir ne tik atitikti, bet ir viršyti šiuolaikiniam atsakingam verslui keliamus aukštus tvarumo standartus.

Jūsų mylimiausia kosmetikos parduotuvė

Darome viską, kad taptume jūsų mylimiausia internetine kosmetikos parduotuve. Nuolat plečiame savo asortimentą kokybiškomis prekėmis bei kasdien tobuliname kiekvieną apsipirkimo žingsnį. Visada įsiklausome į klientų užklausas ir rekomendacijas, tad jei turite klausimų ar pasiūlymų, susisiekite ir būtinai į juos atsižvelgsime. Rašykime Glomi.lt istoriją kartu!

Glomi.lt
parduotuvės įvertinimas5.00 / 5
produktų įvertinimas4.94 / 5
193 vertinimai
Logo
tavo švytinčiai odai

Gauk nuolaidas tiesiai į el. paštą!

Skirk sekundę prenumeratai ir sužinok apie akcijas anksčiau!

Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
Užsakymams vos nuo 30 EUR
Greitas siuntimas Greitas siuntimas
Išsiųsime per vieną darbo dieną
Atsiskaitymas Patogus atsiskaitymas
Banku, kortele, Apple ir Google Pay