Kaip tinkamai naudoti BB kremą

Kas yra BB kremas?

BB kremo pavadinimas kilo iš žodžių junginio „Beauty Balm“ arba „Blemish Balm“. Išvertus tai reikštų „grožio balzamas“ arba „dėmių balzamas“. Šis produktas yra tarsi makiažo pagrindas, tačiau tuo pačiu ir skiriasi dėl savo papildomos naudos odai (maitinimo, drėkinimo ir SPF apsaugos). Taip pat BB kremai maskuoja lengviau, todėl ant odos atrodo natūraliau nei pilnai padengiantis makiažo pagrindas.

BB kremų savybės ir tinkamumas odos tipams skiriasi nuo gamintojo, produkto ir paskirties, tačiau dažniausiai jie kombinuoja kuo daugiau naudingų funkcijų viename produkte. Būtent dėl šios kombinacijos jie taip išpopuliarėjo visame pasaulyje, o BB kremą išbandę klientai dažniausiai jį visam laikui įtraukia į savo mylimiausių produktų sąrašą. Naudojant šį kremą džiaugsitės lygesne, skaisčia ir sveikai atrodančia oda. Pasieksite daug natūralesnę odos išvaizdą nei naudojant pilnai padengiantį makiažo pagrindą ir galbūt net nebejausite tokiam pagrindui poreikio. Iš Glomi.lt klientų atsiliepimų pastebėjome, kad iš pradžių net ir skeptiškai žiūrėję į šį produktą, pirkėjai vėliau būna maloniai nustebinti ir palieka tik geriausius įvertinimus.

Taip pat verta paminėti, kad šis kremas ne tik gali pakeisti kelis kitus produktus (dieninį kremą, pudrą, SPF apsaugą), bet ir yra itin koncentruotas. Tai reiškia, kad BB kremo užtenka ilgam ir jis padeda nemažai sutaupyti, tuo pačiu nedarant jokių kompromisų savo odos priežiūros rutinoje.

Kaip išsirinkti BB kremą ir tinkamą atspalvį?

Kaip naudoti BB kremą?

Išspauskite nedidelį kiekį priemonės ant pirštų galiukų, teptuko, šepetėlio arba makiažo kempinėlės. Švelniai paskirstykite ant odos ir sluoksniuokite, priklausomai nuo pageidaujamo padengimo. BB kremas dažniausiai yra labai koncentruotas, todėl pradėkite nuo nedidelio kiekio. Visada galėsite pridėti dar vieną sluoksnį, tad geriau nepersistengti.

Pradėkite tepti nuo veido centro ir tolygiai paskirstykite kremą išilgai veido, nepamirštant kaklo srities, kad makiažas atrodytų natūraliai. Jeigu norite geriau maskuoti tam tikras veido vietas, pavyzdžiui, paraudimus ar spuogelius, galite naudoti papildomą BB kremo sluoksnį tik tose vietose.

Svarbiausia leisti kremui gerai įsigerti ir adaptuotis prie odos. Kaip jau minėjome, atspalvis prisitaiko prie jūsų odos per kelias minutes, tad šiek tiek palaukite, kad išryškėtų tikrasis padengimo ir tono efektas. Vos užtepus gali atrodyti, kad spalva nenatūrali ir turi didelį kontrastą lyginant su jūsų oda, tačiau gerai paskirstę ir palaukę pamatysite, kad tonas suvienodėja. Taip pat čia padeda sluoksniavimo galia – pradėję pamažu, toliau galite eksperimentuoti ir tepti kelis sluoksnius, kol rasite aukso viduriuką.

Nors BB kremas ir suteikia drėkinamąjį efektą, kartais gali būti naudinga naudoti nedidelį kiekį fiksuojamosios pudros, ypač jei jūsų oda linkusi į riebumą. Tačiau atsiminkite, kad per daug pudros gali pakenkti BB kremo suteikiamam natūraliam efektui.

BB kremas yra švelnesnis nei daugelis makiažo produktų, tačiau vis tiek svarbu kiekvieną vakarą kruopščiai nuvalyti veidą, kad išvengtumėte porų užsikimšimo ir odos problemų.

Populiariausi BB kremai

  • 12,49  Į krepšelį
  • 11,19  Į krepšelį
  • 11,19  Į krepšelį
  • 15,99  Į krepšelį

Gauk nuolaidas tiesiai į el. paštą!

Skirk sekundę prenumeratai ir sužinok apie akcijas anksčiau!

Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
Užsakymams vos nuo 30 EUR
Greitas siuntimas Greitas siuntimas
Išsiųsime per vieną darbo dieną
Atsiskaitymas Patogus atsiskaitymas
Banku, kortele, Apple ir Google Pay